Przewodniczący Rady Rodziców: Anna Ziobrowska

Sekretarz Rady Rodziców: Monika Winiarska

Skarbnik Rady Rodziców: Jolanta Zielińska

Szanowni Państwo!

Rada Rodziców reprezentuje interesy wszystkich Państwa jako Rodziców, zarówno na terenie szkoły, jak i poza szkołą. Działania Rady mają na celu wsparcie rozwoju dzieci i ich pasji, poprawę komfortu oraz bezpieczeństwa. Wspieramy różne szkolne akcje, inicjatywy i działania. Prowadzimy stały dialog z dyrektorem szkoły i nauczycielami, rozwiązując pilne i długofalowe problemy szkolne.

Gromadzimy fundusze pochodzące z dobrowolnych składek, które przeznaczone są wyłącznie na potrzeby uczniów-naszych dzieci. Bez Waszego zaangażowania i Waszej pomocy finansowej nie zdziałamy wiele! Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców i nauczycieli do kierowania do nas wszelkich pomysłów, uwag oraz inicjatyw, w które Rada mogłaby się zaangażować. Razem uda nam się zdziałać więcej! Można  się z nami kontaktować  przez przedstawicieli klasowych albo bezpośrednio na zebraniach Rady Rodziców.

Rada Rodziców w zależności od wysokości środków finansowych jakimi dysponuje:

·         dofinansowuje wycieczki szkolne organizowane przez nauczycieli,

·         finansuje dodatkowe nagrody książkowe na koniec roku szkolnego dla uczniów, kończących szkołę z wyróżnieniem,

·         kupuje nagrody w konkursach organizowanych przez nauczycieli w ramach zajęć przedmiotowych,

·         organizuje różne imprezy oraz zabawy okolicznościowe dla dzieci,

·         dofinansowanie biletów do kina, teatru, itp.

Powyższe działania są możliwe dzięki  wpłacanych przez Państwa składek na fundusz Rady Rodziców.

Wszystkim Rodzicom, którzy wspierają finansowo Radę, opłacając składki, serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

W załącznikach:

- Regulamin Rady Rodziców