Przewodniczący Rady Rodziców: Andrzej Jedziniak

Katarzyna Przewięda

Krystyna Kowalik

Szanowni Państwo!

Rada Rodziców reprezentuje interesy wszystkich Państwa jako Rodziców, zarówno na terenie szkoły, jak i poza szkołą. Działania Rady mają na celu wsparcie rozwoju dzieci i ich pasji, poprawę komfortu oraz bezpieczeństwa. Wspieramy różne szkolne akcje, inicjatywy i działania. Prowadzimy stały dialog z dyrektorem szkoły i nauczycielami, rozwiązując pilne i długofalowe problemy szkolne.

Gromadzimy fundusze pochodzące z dobrowolnych składek, które przeznaczone są wyłącznie na potrzeby uczniów-naszych dzieci. Bez Waszego zaangażowania i Waszej pomocy finansowej nie zdziałamy wiele! Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców i nauczycieli do kierowania do nas wszelkich pomysłów, uwag oraz inicjatyw, w które Rada mogłaby się zaangażować. Razem uda nam się zdziałać więcej! Można  się z nami kontaktować pisząc na adres: jedziniak17956@gmail.comlub przez przedstawicieli klasowych albo bezpośrednio na zebraniach Rady Rodziców.

Decyzją nowej Rady z dnia 26.09.2017r została ustalona wysokość składki na komitet Rady rodziców w kwocie 30zł od dziecka. Termin wpłaty do 31.10.2017r. W przypadku gdy kwota należności stanowi zbyt duże obciążenie finansowe, można dokonać wpłaty do 30.11.2017r. Składki prosimy przekazywać do skarbników klasowych, którzy następnie wpłacają pieniądze do skarbnika Rady pani Elżbiety Szydło.

Rada Rodziców w zależności od wysokości środków finansowych jakimi dysponuje:

·         dofinansowuje wycieczki szkolne organizowane przez nauczycieli,

·         finansuje dodatkowe nagrody książkowe na koniec roku szkolnego dla uczniów, kończących szkołę z wyróżnieniem,

·         kupuje nagrody w konkursach organizowanych przez nauczycieli w ramach zajęć przedmiotowych,

·         organizuje różne imprezy oraz zabawy okolicznościowe dla dzieci,

·         dofinansowanie biletów do kina, teatru, itp.

Powyższe działania są możliwe dzięki  wpłacanych przez Państwa składek na fundusz Rady Rodziców.

Wszystkim Rodzicom, którzy wspierają finansowo Radę, opłacając składki, serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

W załącznikach:

- Regulamin Rady Rodziców