Zakończenie roku szkolnego 2018/19 - czas wzruszeń , radości i pożegnań.

Utworzono dnia 07.07.2019

„Nic dwa razy się nie zdarza
i nie zdarzy. Z tej przyczyny
zrodziliśmy się bez wprawy
i pomrzemy bez rutyny.
Choćbyśmy uczniami byli
najtępszymi w szkole świata,
nie będziemy repetować
żadnej zimy ani lata.
Żaden dzień się nie powtórzy”

Wisława Szymborska

Dzień 19 czerwca  2019 r.  z uroczystością   zakończenia  roku szkolnego 2018/19 był porą pożegnań uczniów  przed wakacyjnym wypoczynkiem  i  jednocześnie ostatnim pożegnaniem    ośmioklasistów -absolwentów  szkoły.  W tym dniu wiele wydarzeń  dla uczniów klasy ósmej  działo się po raz ostatni , mając  swoisty wyjątkowy  i sentymentalny  wymiar.   Kończący się etap edukacyjny  był  momentem  podsumowań i refleksji nad okresem  spędzonym w naszej placówce .  Stał się też czasem wzruszeń    i podziękowań.  Uczniom klasy ósmej za  pracę społeczną na rzecz placówki  , wkład w sukcesy naszej szkoły w konkursach przedmiotowych  i zawodach sportowych,  rodzicom za wsparcie  w  realizacji zadań  dydaktyczno – wychowawczych  oraz  nauczycielom za  poświęcenie i  wyjątkowe zaangażowanie    w  codziennej pracy zawodowej.  Po raz  ostatni zaprezentowany został przez uczniów klasy ósmej pożegnalny spektakl  artystyczny , po raz ostatni wręczone zostały  świadectwa szkoły podstawowej  oraz przyznane wyróżnienia i nagrody.   W tle  tych wydarzeń  mieszał się smutek   z rozstania , żal   z minionego czasu  i szeroka gama wspomnień dziewięciu wspólnie   spędzanych  w  szkole lat.    Fotoreportaż z  uroczystości zakończenia w galerii poniżej. Wszystkim uczniom życzę udanych wakacji  i zgromadzenia  energii na realizację wyzwań nowego reku szkolnego 2019 /20.

zakończenie 19

Utworzono dnia 07.07.2019, 20:29