UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY NAGRODZENI W KONKURSACH PLASTYCZNYCH!

Utworzono dnia 07.06.2017

Kolejno we wtorek i środę nasi uczniowie pod opieką Pana Jana Skórskiego – dyrektora naszej szkoły wzięli udział w finałach dwóch konkursów plastycznych.

W dniu 30 maja 2017 roku w SOSW Frysztak odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu literacko-plastycznego ph. „Trzeźwa głowa” organizowanego przez SOSW Frysztak. Nasi uczniowie klas V i VI PAWEŁ MICHALSKI, KATARZYNA KOWALCZYK i  MICHAŁ ZIOBROWSKI wymalowali NAGRODY.

31 maja w GOK Frysztak odbyło się podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży ph. „Trzeba być dobrym jak chleb” organizowanym w Roku Świętego Brata Alberta,  przez Parafię pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny we Frysztaku, Szkołę Podstawową nr 1 we Frysztaku i GOK Frysztak. Nasi uczniowie licznie wzięli udział w konkursie zdobywając nagrody i wyróżnienia.

JULIA WINIARSKA, KAMIL WĘGRZYN i KAROLINA JEDZINIAK zostali NAGRODZENI, KAMIL LECHWAR,  AMELIA SZYDŁO, STANISŁAW MASTYJ, PAWEŁ MICHALSKI – WYRÓŻNIENI. Nagrodzone i wyróżnione prace powstały pod kierunkiem P. Magdaleny Syrek i P. Doroty Wojtanowskiej.  Nagrody uroczyście wręczył P. Stanisław Kwiatek – Przewodniczący Rady Gminy Frysztak, gratulując uczniom i nauczycielom osiągnięć – dziękujemy.

Dziękujemy organizatorom konkursów. Dziękujemy P. Joannie Czekajowskiej – dyrektorowi GOK Frysztak  za udostępnienie busa, a P. Januszowi Muszyńskiemu - kierowcy  za przewóz uczniów na uroczystość w środę. Dziękujemy P. Janowi Skórskiemu za to, że poświęcił czas udostępniając uczniom udział w spotkaniach artystycznych. Dziękujemy i gratulujemy uczniom oraz nauczycielom.

Dorota Wojtanowska

nauczyciel plastyki

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY NAGRODZENI W KONKURSACH PLASTYCZNYCH!

Utworzono dnia 07.06.2017, 09:13

Maj 2018