ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/22

Utworzono dnia 04.07.2022

Dzień zakończenie roku szkolnego to czas ambiwalentnych odczuć z jednej strony  pożegnań    z drugiej radości z nadchodzącego okresu czekających  wakacyjnych przygód,  słonecznych ciepłych   i radosnych letnich dni.  Wszystko ma swój finał , a dobre zakończenie jest niezmiernie ważne!                Co roku  w czasie uroczystości   podsumowania kończącego się okresu  szkolnego  mamy okazję do weryfikacji planów i zamierzeń z osiągniętymi wynikami . Przyznawane są wyróżnienia i  nagrody za wyjątkowe efekty  i sukcesy   w pracy. Przygotowana tradycyjnie cześć artystyczna  związana jest        z  kończącym się okresem edukacyjnym uczniów klasy VIII i  czasem   pożegnania przed czekającymi ich dalszymi etapami edukacji . Refleksja nad pracą z odchodzącymi uczniami  budzi  szereg wspomnień  związanych z podejmowanymi działaniami dydaktyczno- wychowawczymi   i  przyjemnymi doświadczeniami z nią związanymi.  Absolwentom życzymy tradycyjnie wiary w swoje potencjalne możliwości związane z ich wykorzystaniem do  realizacji życiowych marzeń.                            W tegorocznym programie artystycznym wystąpili uczniowie klas VII i VIII  na podstawie  przygotowanego  przez wychowawców w/w oddziałów scenariusza .  Fragmenty uroczystości poniżej w galerii. Wakacyjne życzenia pogodnych i słonecznych letnich  dni  oraz udanego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do wrześniowych obowiązków dydaktycznych kieruję dla wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły, jednocześnie dziękując rodzicom  za współpracę i pomoc w realizacji codziennych zadań placówki w mijającym roku szkolnym.

J. Skórski.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Fot . D . Węgrzyn

Zakończenie 2022

Utworzono dnia 04.07.2022, 12:09