NOWY ROK SZKOLNY 2020/21

Utworzono dnia 30.08.2020

NOWY ROK SZKOLNY 2020/21

Rozpoczynamy tradycyjnie 1 września po uroczystościach kościelnych

Uroczystość rozpoczęcia  roku szkolnego 2020/21 odbędzie się  po planowanej  na  godzinę 8:30 mszy świętej  w  Kościele Parafialnym. Ze względu na sytuację epidemiologiczną  uroczystość zebrania z uczniami i dziećmi oddziału przedszkolnego  będzie miała charakter spotkań wychowawców z poszczególnymi klasami. Szczegółowe informacje na temat w/w  uroczystości  ustalą wychowawcy klasowi za pomocą dziennika elektronicznego. Informuję ,że  według przygotowanych  procedur uczniowie bez objawów chorobowych mogą być przyprowadzani do szkoły i z niej odbierani przez opiekunów zgodnie z poniższymi zasadami.  Opiekunowie  odprowadzający mogą wchodzić do przestrzeni wspólnej szkoły :    1 opiekun z dzieckiem/dziećmi, zachowując  dystansu od innych osób min. 1,5 m  z  jednoczesnym przestrzeganiem  obowiązujących przepisów związanym z  stosowaniem  środki ochronnych - osłony ust i nosa,  założonych rękawiczek lub dezynfekcji rąk. Wszystkie niezbędne informacje, regulaminy i procedury przekazane zostaną przez dziennik elektroniczny „Librusa” . Jednocześnie zachęcam do  kontaktu z wychowawcami klas w dniu rozpoczęcia roku szkolnego  w celu   wyjaśnienia ewentualnych szczegółów i wątpliwości dotyczących pracy szkoły w nowym roku szkolnym.   Ponadto ze względu na dynamicznie zmieniającą  się  sytuacja epidemiologiczną  sugeruję na bieżąco śledzić stronę internetową szkoły oraz wiadomości  w dzienniku elektronicznym, tam  ukazywać się będą aktualne informacje i ważne komunikaty związane z funkcjonowaniem placówki .