DZIEŃ MATKI W NASZEJ SZKOLE

Utworzono dnia 29.05.2015

„ O matce pieśń to pieśń przez łzy,
To pieśń bez słów.
To cały świat dziecinnych lat,
Wskrzeszonych znów.
To, matko, sny, że jesteś znów tak blisko
Jak wówczas, gdy klęczałaś nad kołyską.”

J. Wrzos

DZIEŃ MATKI W NASZEJ SZKOLE -

W KOLOROWEJ, SŁONECZNEJ

I WZRUSZAJĄCEJ ATMOSFERZE

Wyjątkowe święto wyjątkowa uroczystość, jak więź łącząca dziecko z matką,  jak dla matki wyjątkowe jest jej dziecko , a dla dziecka jego matka.

Bukiet  zaprezentowanych  występów przedszkolaków i uczniów  uatrakcyjnił spotkanie przybyłym na tę uroczystość mamom. Spotkanie zorganizowane   zostało przez  panią  Krystynę  Rusztowicz  koordynatorkę  imprezy  oraz   panie przygotowujące występy uczniów :  Magdalenę SyrekJoannę KośNatalię  Dubiel  i Magdalenę  Słowik.

W części słowno – muzycznej wystąpiły dzieci  z  przedszkola i klas  I - VI .

Przygotowany scenariusz  występów poruszał szeroko tematy roli matki w rodzinie i  jej poświęcenia w pracy codziennej.

Na zakończenie uczniowie wręczyli swoim mamom drobne upominki  i  urocze, samodzielnie wykonane bogato zdobione  kwiaty.

Matka to serce rodziny to dziecięcych wspomnień czar, to zapach domowych posiłków to poczucie bezpieczeństwa.  Za jedyną taką bezgraniczną miłość, codzienny trud i poświęcenie. W imię szacunku i wdzięczności zorganizowana została ta  coroczna uroczystość obchodów Dnia Matki w której uczniowie mieli okazję wyrazić swoje podziękowanie przybyłym na imprezę mamom.

J.Skórski

DZIEŃ MATKI W NASZEJ SZKOLE