Dzień Edukacji Narodowej - 14 października 2017

Utworzono dnia 13.10.2017

Dzień Edukacji Narodowej 14 października  jest  świętem wszystkich ludzi związanych  z oświatą; nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów.

Nauczycielom  i pracownikom szkoły  przesyłam słowa podziękowania za trud i wysiłek  w realizowaniu tego doniosłego zadania  jakim jest kształcenie i wychowanie młodego pokolenia.  Życzę  Wam,  aby podejmowane każdego dnia wyzwania przynosiły zawodowe spełnienie, aby przekazywane przez Was wartości przyczyniały się do rozwoju powierzonych  kolejnych   pokoleń  uczniów  dawały wiele satysfakcji.

Emerytom  i tym  którzy odeszli, a  swoje życie i siły poświęcili pracy w  naszej szkole składam wyrazy szacunku za pozostawiony  dorobek  z którego możemy obecnie korzystać w realizacji podstawowych zadań placówki.

Uczniom   życzę  radości ze zdobywania kolejnych dziedzin wiedzy  i miłych wspomnień  z czasu spędzonego w naszej szkole.

Dziękuję Radzie Rodziców za przekazane życzenia.

Pragnę podkreślić, że najcenniejszym darem jaki możemy dać wspólnie Waszym  dzieciom, a naszym uczniom  są tradycyjne wzorce wychowawcze i wykształcenie .

Sierpień 2018