Dzień Babci i Dziadzia

Utworzono dnia 25.01.2018

W dniu tak uroczystym, w dniu Twego święta,

Składam Ci życzenia, o Tobie pamiętam.

By życie Twe było kwiatami usłane,

Tak piękne i czyste jak letni poranek.

SPOTKANIE Z NASZYMI UKOCHANYMI DZIADKAMI

W dniu 24.01.2018 r. gościliśmy w szkole nasze najwspanialsze Babcie oraz najukochańszych Dziadziów. Licznie zgromadzonych przywitała Pani Magdalena Syrek w  zastępstwie Dyrektora Pana Jana Skórskiego.

Najmłodsze słoneczka  naszej szkoły przygotowywały się dłuuuugo i rzetelnie na ten wyjątkowy dzień.

Efektem pracy dzieci i pań nauczycielek były wspaniałe, pełne humoru, radości montaże słowno - muzyczne.

Najmłodsi z oddziału przedszkolnego pod okiem Pani Krystyny Rusztowicz wystąpili z przedstawieniem pt. „Babcia i Dziadek idą przez życie”.

Następnie zaprezentowali się uczniowie kl. I ze sceną z życia wziętą pt. „ Dziadek, stołek i rosołek” na podstawie wiersza D. Gellner. Pani Magdalena Syrek zadbała o ty by uśmiech z twarzy Dziadków nie znikał.

Pani Monika Machowska wraz z klasą II i III przygotowali interpretację wiersza Juliana Tuwima „ Rzepka”. Stroje były dopracowane w każdym szczególe, aktorzy bez żadnych omyłek, profesjonalnie odegrali swoje role.

Babcie i Dziadkowie byli zachwyceni występami swoich najukochańszych wnucząt. Tę radość z podziwiania dzieciaków przedłużyła im Pani Joanna Koś wraz z klasami IV – VII odgrywając ponownie przedstawienie pt. „Przy wigilijnym stole”.

Braw, uśmiechów, radości, miłości nie było końca.

Na zakończenie wszyscy uczniowie szkoły odśpiewali gromkie „Sto lat” oraz wręczyli upominki.

Wracając do tych miłych chwil raz jeszcze Pan Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz wasze najukochańsze wnuczęta pragną Wam drodzy Dziadkowie złożyć najserdeczniejsze życzenia. Aby ten błysk w oku na widok waszych pociech nic nie przyćmiło, aby wasz najserdeczniejszy uśmiech nie znikał z twarzy. By ręce Twoje Babciu nieustannie przygotowywały te pyszności, a Tobie Dziaku, żeby nie kończyły się pouczające historie i mądrości.

Utworzono dnia 25.01.2018, 12:05